Barion Pixel

Pultos/Bartender kollégát keresünk fiatal, jó fej csapatba! – Enter Bar

Pultos/Bartender kollégát keresünk fiatal, jó fej csapatba az Enter Bar-ba!

Helyszín: Budapest 11. kerület, egy gamer, társasjátékos bár.

Elvárások:

-italok elkészítése

-koktél ismeretek

-kassza kezelése, fizettetés

-pohárszedés és ételek asztalhoz szervírozása (streetfood)

-önálló munkavégzés

-kedves/jó kommunikáció

-munkájára, környezetére legyen igényes

Előnyök:

-játékkonzolok ismerete, vagy nyitottság a megismerésére

-pultban tapasztalat

Amit kínálunk:

-Kedd, Szerda, csütörtök, péntek és szombati munkanapok

-munkaidő kb. 16.00-23.30

-rugalmas, fiatal csapat egy családi vállalkozásban

-modern, igényes, új munkakörnyezet

-bejelentett munka

-versenyképes fizetés, 2000Ft/órától

-étkezési lehetőség a bistro kínálatából

További információk egy személyes találkozó keretén belül!

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a munka, akkor az Önéletrajzodat az [email protected] e-mail címre várjuk!

Üdv

ENTER Bar csapata